HILDING HÖGBERG. olja på pannå, 2 st, signerade.

83435. HILDING HÖGBERG. olja på pannå, 2 st, signerade.

kustlandskap. 45 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

kustlandskap. 45 x 39 cm.

Antal besök: 1 561