MÄRKE, Lappland's front 1941-1944.

83364. MÄRKE, Lappland's front 1941-1944.

Svart bakgrund i center, Ca 4 x 3,5 cm.

Slitage, emaljskador. Mutter saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 120