DOKUMENTSKÅP, Facit Åtvidaberg, 1900-talets mitt.

83310. DOKUMENTSKÅP, Facit Åtvidaberg, 1900-talets mitt.

Ekfaner, bredd 40, djup 69, höjd 145.

Bruksslitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 179