VATTENPASS, Reinholdpasset, H. Reinholdsson, Linköping, 1900-talets första hälft.

83278. VATTENPASS, Reinholdpasset, H. Reinholdsson, Linköping, 1900-talets första hälft.

Längd ca 121 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 121 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 629