ARMBANDSUR och RESERVDELAR, bl.a. Ogival, Stig Persson Norrköping, Azur Paris.

83277. ARMBANDSUR och RESERVDELAR, bl.a. Ogival, Stig Persson Norrköping, Azur Paris.

Herrur, Ogival
Damur, Azur och Stig Persson.
4 armband, 2 urvek med tavlor.

Slitage. 2 armband med sakdor. Damur, Norrköping med spricka på glas. Herrur, repor samt rostiga visare.
Urverk och tavlor med fläckar, skador och slitage.
Damur ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur, Ogival
Damur, Azur och Stig Persson.

Damur ej funktionstestade.

Antal besök: 2 153