LENA JOHANNA SJÖBERG. Affish, signerad och numrerad 53/500.

83237. LENA JOHANNA SJÖBERG. Affish, signerad och numrerad 53/500.

Vinga fyr. 31 x 46 cm.

Ej examinead ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinga fyr. 31 x 46 cm.

Ej examinead ur ram.

Antal besök: 5 192