BROSCH, 18k guld, Pehr Fröberg Norrtälje 1860. Vikt 3,9 gram.

83223. BROSCH, 18k guld, Pehr Fröberg Norrtälje 1860. Vikt 3,9 gram.

Ca 4,5 x 2,5 cm.

Nål i vitmetall, senare kompletterad. Slitage, bucklor, skador/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 4,5 x 2,5 cm.

Antal besök: 962