83181. KRYDD/SPECRIUPPSATSER, 2 uppsättningar, totalt 19 delar, porslin, Gefle respektive Gustavsberg.
Uppsats Gefle, 2 skeppor, 6 större burkar, 6 mindre burkar.
Uppsats Gustavsberg 5 mindre burkar.
Bordslampa Italien medföljer.
Bruksslitage, smärre krackelyrer.