KRYDD/SPECRIUPPSATSER, 2 uppsättningar, totalt 19 delar, porslin, Gefle respektive Gustavsberg.

83181. KRYDD/SPECRIUPPSATSER, 2 uppsättningar, totalt 19 delar, porslin, Gefle respektive Gustavsberg.

Uppsats Gefle, 2 skeppor, 6 större burkar, 6 mindre burkar.
Uppsats Gustavsberg 5 mindre burkar.
Bordslampa Italien medföljer.

Bruksslitage, smärre krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampa Italien medföljer.

Antal besök: 1 069