GARAGE, trä, Brio, 1900-talets mitt.

831436. GARAGE, trä, Brio, 1900-talets mitt.

Dörr i plåt. Längd ca. 16 cm.

Slitage Nött. Senare spikar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dörr i plåt. Längd ca. 16 cm.

Slitage Nött. Senare spikar.

Antal besök: 2 684