Goebel, "Peter Pan".
Rex, Valencia, Flicka med spegel.
Tomte, tidigt 1900-tal.
Tilgmans, elefant.
Madonna, Victoria.
Rokokopar med får, Tyskland.
Tomtegumma, K. Grönwall.
Höjd ca 8-22 cm.
Flicka med spegel med lagning. Tomte med slitage och nagg.
Goebel, "Peter Pan".
Tomte, tidigt 1900-tal.
Tilgmans, elefant.
Madonna, Victoria.
Rokokopar med får, Tyskland.
Tomtegumma, K. Grönwall.
Höjd ca 8-22 cm.