FIGURINER, 7 st, keramik, bl.a. Goebel.

83124. FIGURINER, 7 st, keramik, bl.a. Goebel.

Goebel, "Peter Pan".
Rex, Valencia, Flicka med spegel.
Tomte, tidigt 1900-tal.
Tilgmans, elefant.
Madonna, Victoria.
Rokokopar med får, Tyskland.
Tomtegumma, K. Grönwall.
Höjd ca 8-22 cm.

Flicka med spegel med lagning. Tomte med slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Goebel, "Peter Pan".
Tomte, tidigt 1900-tal.
Tilgmans, elefant.
Madonna, Victoria.
Rokokopar med får, Tyskland.
Tomtegumma, K. Grönwall.
Höjd ca 8-22 cm.

Antal besök: 1 595