Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ÅKE LEXMON. "Hem efter regatta" olja på duk, signerad.
83015. ÅKE LEXMON. "Hem efter regatta" olja på duk, signerad.
50 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 70 cm.
Göteborgs Auktionsverk
5 002