SKRIN, 1800-tal.

SKRIN, 1800-tal.
82935. SKRIN, 1800-tal.

Ådringsmålat med skjutlock, 29x30 cm, höjd 10 cm.

Maskstunget, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
82935. SKRIN, 1800-tal.

Maskstunget, bruksslitage.

Antal besök: 797