Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Teknika & Nautika
SKRIVMASKIN, Sun Typewriter Company, model no 2, USA, tidigt 1900-tal.
82845. SKRIVMASKIN, Sun Typewriter Company, model no 2, USA, tidigt 1900-tal.
Svartlackerad plåt.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Svartlackerad plåt.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 280