POLIS USA, figur, sent 1900-tal.

82843. POLIS USA, figur, sent 1900-tal.

Konstmassa. Höjd 104 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konstmassa. Höjd 104 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 046