GOLVURNA, porslin, Italien, 1900-talets andra hälft.

82809. GOLVURNA, porslin, Italien, 1900-talets andra hälft.

Koboltblå med förgyllda detaljer. Hänklar i form av delfiner. Höjd 88 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 723