DIVERSE, bl.a. silver, vikt ca 46,4 gram.

82780. DIVERSE, bl.a. silver, vikt ca 46,4 gram.

Frimärken, nålmärken, mässingsvikter, kniv, frimärken, sigill mm.

Slitage. Frimärken med skador. Dosa med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 580