RÖKELSEKAR, brons, troligen 1800-tal, Kina.

82778. RÖKELSEKAR, brons, troligen 1800-tal, Kina.

Otydlig stämpel.

Höjd 29,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydlig stämpel.

Höjd 29,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 046