FILBUNKESKÅLAR, 1800-tal, 12 st.

82712. FILBUNKESKÅLAR, 1800-tal, 12 st.

Snarlika, med blå omvikt kant, diameter ca 15 cm, höjd ca 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 195