EWALD DAHLSKOG. Skål på fot, Kosta, signerad.

82695. EWALD DAHLSKOG. Skål på fot, Kosta, signerad.

Höjd 23, diameter 22 cm.

2 millimeter nagg undertill i anslutning till kanten. Smärre repor invändigt.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23, diameter 22 cm.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Antal besök: 2 463