GOLVFIGUR i form av liemannen samt VÄGGDEKORATIONER 2 st i form av fladdermöss, 1900/2000-tal.

82555. GOLVFIGUR i form av liemannen samt VÄGGDEKORATIONER 2 st i form av fladdermöss, 1900/2000-tal.

Lieman höjd 98 cm.
fladdermöss längd ca 79 cm.

Lie saknas. Smärre slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lieman höjd 98 cm.
fladdermöss längd ca 79 cm.

Antal besök: 727