FILMFIGUR, Freddy Krueger Terror på Elm Street, med mediaförvaring, signerad av Robert Englund. 1900/2000-tal.

82549. FILMFIGUR, Freddy Krueger Terror på Elm Street, med mediaförvaring, signerad av Robert Englund. 1900/2000-tal.

Golvfigur. Höjd ca 167 cm.

Enstaka skador på mediaförvaring. Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvfigur. Höjd ca 167 cm.

Antal besök: 1 679