PARTI SILVER, 8 delar, bland annat Finland. Tot vikt exkl uppläggningsbestick ca 118 gram.

82446. PARTI SILVER, 8 delar, bland annat Finland. Tot vikt exkl uppläggningsbestick ca 118 gram.

Serveringsbestick 4 delar, rostifria blad, fylda skaft, Finland, längd ca 7,5 - 22,5 cm. Vikt ca 253 gram.
Ljusstake import, höjd ca 10 cm.
Servettring.
2 udda skedar.

Slitage. Servettring med skador. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Servettring.
2 udda skedar.

Antal besök: 577