SKÅL PÅ FOT med hänklar, silver och glas, sannolikt 1800-talets slut. Totalvikt ca 570 gram.

82402. SKÅL PÅ FOT med hänklar, silver och glas, sannolikt 1800-talets slut. Totalvikt ca 570 gram.

Dekorornament i nyrenässans. Höjd 20 cm.

Glas med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas med kantnagg.

Antal besök: 875