Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
JOHN E FRANZÉN. "Harley Chopper". Orginallitografi, signerad JEF, daterad 1997 och numrerad 167/250.
82386. JOHN E FRANZÉN. "Harley Chopper". Orginallitografi, signerad JEF, daterad 1997 och numrerad 167/250.
Utvalt av våra föremålsexperter
45,5X57,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45,5X57,5 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 431