CHAMPAGNEKUPOR, 12 st, med slipad dekor av blad, 1900-talets andra hälft.

82381. CHAMPAGNEKUPOR, 12 st, med slipad dekor av blad, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 8, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 8, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 592