DAVID ROSÉN. SKRIVBORD 1900-talets mitt. Från NK.

82375. DAVID ROSÉN. SKRIVBORD 1900-talets mitt. Från NK.

Mahogny med mässingbeslag. Längd 130/200, bredd 80, höjd 75 cm.

Bruksslitage.Skivan med blekning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 985