SKRIVBORD 1900-talets mitt.

SKRIVBORD 1900-talets mitt.
82334. SKRIVBORD 1900-talets mitt.

Sengustaviansk stil. Mahogny med infälld åder i skivan.Lös glasskiva. Längd 140 ,bredd 70, höjd 76 cm.

Blekning i skivan.Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 974