PLAFOND,Lampkupor,samt prismor.

82308. PLAFOND,Lampkupor,samt prismor.

Elektrifierad takplafond med genomgående krok.Diameter 33 cm. Matt kupa fattningsdiameter 28 cm,samt färgad klockformad kupa diameter 12 cm,samt parti prismor tidigt 1900-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 046