SILVER, 8 delar, L Larsson, Sverige, ca 565 gram.

82277. SILVER, 8 delar, L Larsson, Sverige, ca 565 gram.

6 skedar, ströare samt såsslev.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt repor.

Antal besök: 1 240