SÄNGRAM SAMT NATTBORD, Gustaviansk stil, Bodafors, 1900 talets mitt.

82153. SÄNGRAM SAMT NATTBORD, Gustaviansk stil, Bodafors, 1900 talets mitt.

För enkelsäng.
Längd ca 205 cm, bredd ca 100 cm.

Färgbortfall/slitage/krakelyr/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

För enkelsäng.

Antal besök: 1 284