SPEGEL, 6 kantig, 1950/60-tal.

82148. SPEGEL, 6 kantig, 1950/60-tal.

Höjd 83 cm
Bredd 45 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm
Bredd 45 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 918