GJUTJÄRNSGRYTA med teak/rotting vagga, Made in Denmark. 1960-tal.

82135. GJUTJÄRNSGRYTA med teak/rotting vagga, Made in Denmark. 1960-tal.

Diameter ca 28 cm.

Med mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 28 cm.

Med mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 507