SMYCKEN beståede av bijouterier samt silver, 1900/2000-tal.

82117. SMYCKEN beståede av bijouterier samt silver, 1900/2000-tal.

Bland annat bestående av armband, örhängen, samt berlock i silver.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 912