KRYDDBURKAR samt KAFFEKVARN.

KRYDDBURKAR samt KAFFEKVARN.
821025. KRYDDBURKAR samt KAFFEKVARN.

Kaffekvarn, höjd ca 40 cm
Kryddburkar, höjd ca 12-21 cm.

Bruksslitage. Sprickor, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekvarn, höjd ca 40 cm

Antal besök: 379