ANETTE ENGLUND. Modeller (4). Litografier. Signerade. 33, 38, 39, 58/250.

82063. ANETTE ENGLUND. Modeller (4). Litografier. Signerade. 33, 38, 39, 58/250.

Samtliga 32X23 cm.

Något gulnande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samtliga 32X23 cm.

Något gulnande.

Antal besök: 2 626