JEAN LURCAT. Skytten. Färglitografi. Signerad i trycket.

82056. JEAN LURCAT. Skytten. Färglitografi. Signerad i trycket.

31x44 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

31x44 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 1 058