KAFFESERVIS, 27 delar, "Triumf", Rörstrand.

82053. KAFFESERVIS, 27 delar, "Triumf", Rörstrand.

12 kaffekoppar med fat
12 assietter
kaffekanna
sockerskål
gräddsnipa.

Bruksslitage samt mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffekoppar med fat
12 assietter
kaffekanna
sockerskål
gräddsnipa.

Antal besök: 6 547