TONY ROOS. Olja på duk, signerad.

81820. TONY ROOS. Olja på duk, signerad.

Landskap. 80 x 100 cm.

Omfattande krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. 80 x 100 cm.

Omfattande krackelering.

Antal besök: 2 968