HERMAN HÄGG (1884-1966) & JACOB HÄGG (1839-1931). Segelfartyg till havs. Olja på duk.

81818. HERMAN HÄGG (1884-1966) & JACOB HÄGG (1839-1931). Segelfartyg till havs. Olja på duk.

Signerad och daterad H. Hägg & J. Hägg 1917. 90 x 120 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 10 071