SEKRETÄR, Orientalisk, 1900-tal.

81788. SEKRETÄR, Orientalisk, 1900-tal.

Höjd 136, djup 47, bredd 91 cm.

Bruksslitage, klaffen går inte helt igen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 150