PARTI PORSLIN, 10 delar. Bl.a. servisdelar "Verdura", Rörstrand.

81748. PARTI PORSLIN, 10 delar. Bl.a. servisdelar "Verdura", Rörstrand.

Oval ungsform; smörask med lock; 4 djupa tallrikar och såskanna ur servisen Verdura. Karott ur servisen "Delikat". Smörkruka med lock. Samt karott med lock, okänd servis.

Bruksslitage. Två djupa tallrikar med nagg. Några värmefläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 936