LENNART FRISK. Olja på duk, "fällande änder, signerad L. Frisk samt daterad 1977.

81723. LENNART FRISK. Olja på duk, "fällande änder, signerad L. Frisk samt daterad 1977.

54 x 64 cm.

Lennart Frisk (1943–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 64 cm.

Lennart Frisk (1943–2000)

Antal besök: 1 904