GITARR, Levin, 1900-talets andra hälft.

816471. GITARR, Levin, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 99 cm.

Bruksslitage. En sträng skadad/saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 99 cm.

Antal besök: 558