KEITH HARING. "Absolut Haring" Offsettryck. Signerad K. Haring.

81555. KEITH HARING. "Absolut Haring" Offsettryck. Signerad K. Haring.

27x21 cm
Från tidningen ARTnews/Oktober 1986, Volume 85/Number 8.
Oramad.

Något gulnad samt mindre slitage.

Keith Haring (1958–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x21 cm
Oramad.

Keith Haring (1958–1990)

Antal besök: 2 818