LAMPFOT, glas, signerad Flygsfors.

81503. LAMPFOT, glas, signerad Flygsfors.

Lila underfång. Höjd ca 28 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 5 703