OKÄND KONSTNÄR. Landskap med badande kvinnor. Olja på duk. Osignerad.

81453. OKÄND KONSTNÄR. Landskap med badande kvinnor. Olja på duk. Osignerad.

85x63 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

85x63 cm.

Antal besök: 874