OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning. Gård vid havet. Olja på duk. Signerad Brink.

81357. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gåramålning. Gård vid havet. Olja på duk. Signerad Brink.

55x80 cm.

Färgavfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

55x80 cm.

Färgavfall.

Antal besök: 4 535