RESVÄSKOR, 3 stycken, 1900-talets mitt.

812506. RESVÄSKOR, 3 stycken, 1900-talets mitt.

Bredd 36-60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 36-60 cm.

Slitage.

Antal besök: 189