PELARBORD MED HYLLOR, Art Deco, mahogny med svärtade detaljer.

81193. PELARBORD MED HYLLOR, Art Deco, mahogny med svärtade detaljer.

höjd 73, diameter 78 cm.

fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 73, diameter 78 cm.

fanerskador.

Antal besök: 937