LJUSSTAKAR, ett par, tenn. Norrköping 1800-talets förra hälft.

81177. LJUSSTAKAR, ett par, tenn. Norrköping 1800-talets förra hälft.

Dekor av vriden godronnering samt akantus. Höjd 18 cm.

Bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor, repor.

Antal besök: 776